Vento Cafe & Lounge
PL EN DE

KULINARIA

Vento Cafe & Lounge

Sercem życia w naszym obiekcie jest Vento Cafe & Lounge. To tutaj kwitną nowe znajomości, a czas płynie przyjemnie i relaksująco. Owa wyjątkowa atmosfera, ten kunszt barmanów sprawiają, iż można by spędzić tam cały wypoczynek. Magiczne wieczory przy muzyce na żywo to wyjątkowa okazja do zawarcia nowych znajomości lub wspaniałej zabawy w rodzinnym lub firmowym gronie.

A gdy czas płynie tak beztrosko, delektować się można wyborną kawą, bogatą paletą win oraz koktajli skomponowanych niczym najlepsza symfonia Beethovena.

Nasi barmani zaskoczą Państwa wiedzą i umiejętnościami łączenia składników, nawet tych na pozór nieprzystających do siebie. Do każdego Gościa podchodzą indywidulanie, zgodnie z jego smakami i preferencjami, czytając w ludzkiej duszy niczym najlepszy psycholog. Wystarczy tylko przysiąść się na chwilę...Vento Cafe & Lounge wspierane jest przez 'Event Bar' oraz 'Cocktail Bar 17 Schodów'.


Event Bar & Cocktail Bar 17 Schodów

GALERIA

Vento Cafe & Lounge

Dzięki projektowi
Szkolenia FAIR PLAY, którego staliśmy się częścią, możemy zaoferować organizację kompleksowego szkolenia z możliwością nawet 100% finansowania ze środków zewnętrznych!

ZOBACZ WIĘCEJ

Polityka Cookies

Ta strona używa plików Cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze

Dowiedz się więcej

Akceptujesz?

Tak