Vento Cafe & Lounge
PL EN DE

KULINARIA

Vento Cafe & Lounge

Sercem życia w naszym obiekcie jest Vento Cafe & Lounge. To tutaj kwitną nowe znajomości, a czas płynie przyjemnie i relaksująco. Owa wyjątkowa atmosfera, ten kunszt barmanów sprawiają, iż można by spędzić tam cały wypoczynek. Magiczne wieczory przy muzyce na żywo to wyjątkowa okazja do zawarcia nowych znajomości lub wspaniałej zabawy w rodzinnym lub firmowym gronie.

A gdy czas płynie tak beztrosko, delektować się można wyborną kawą, bogatą paletą win oraz koktajli skomponowanych niczym najlepsza symfonia Beethovena.

Jednak to jeszcze ne wszystko. Karty naszego menu skrywają również bogactwo specjalnie wyselekcjonowanych dań, przygotowanych zgodnie z ideą wellness. Pieczywo wypiekane na miejscu w połączeniu ze świeżymi warzywami, mięsem i wędlinami, serami pozwala nam w pełni rozkoszować się strawą tak dla ciała, jak i ducha.

Nasi barmani zaskoczą Państwa wiedzą i umiejętnościami łączenia składników, nawet tych na pozór nieprzystających do siebie. Do każdego Gościa podchodzą indywidulanie, zgodnie z jego smakami i preferencjami, czytając w ludzkiej duszy niczym najlepszy psycholog. Wystarczy tylko przysiąść się na chwilę...Vento Cafe & Lounge wspierane jest przez 'Event Bar' oraz 'Cocktail Bar 17 Schodów'.


Event Bar & Cocktail Bar 17 Schodów

GALERIA

Vento Cafe & Lounge

Dzięki projektowi
Szkolenia FAIR PLAY, którego staliśmy się częścią, możemy zaoferować organizację kompleksowego szkolenia z możliwością nawet 100% finansowania ze środków zewnętrznych!

ZOBACZ WIĘCEJ

Polityka Cookies

Ta strona używa plików Cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze

Dowiedz się więcej

Akceptujesz?

Tak