Velo Baltica - Międzywodzie
PL EN DE

MARENA WELLNESS & SPA

VELO BALTICASzlak R-10 stanowi punkt wyjścia do niezliczonych wypraw rowerowych, czyniąc go czołową trasą wycieczek tego typu w Polsce. Podróż trasą Velo Baltica jest również doskonałą formą  sprawdzenia swoich umiejętności, gdyż powszechnie uważana jest za najlepszą trasę w kraju. Jedną z jej kluczowych zalet jest jej łatwość i bezpieczeństwo, dzięki czemu możesz wyruszyć w podróż bez żadnych obaw, nawet jeśli podróżujesz z dziećmi. Możesz mieć pewność, że trasa została szczegółowo oznaczona we wszystkich popularnych aplikacjach z mapami turystycznymi, takimi jak maps.cz czy OsmAnd. Dodatkowo znaczna część szlaku jest wyraźnie oznakowana, co eliminuje konieczność ciągłego sprawdzania mapy. Podróżując w ten sposób, będziesz miał przyjemność podziwiać zapierające dech w piersiach piękno plaż Morza Bałtyckiego, zwłaszcza tych spokojnych i zacisznych, dostępnych wyłącznie dla rowerzystów.


Niezwykłą zaletą tej trasy jest także dogodny dostęp do szerokiej gamy usług. Niezależnie od preferencji zakwaterowania, znajdziesz opcje odpowiadające każdej kategorii. Ponadto mnóstwo restauracji, serwisów rowerowych i dogodnie zlokalizowanych stacji kolejowych sprawią, że podróż będzie pełna pozytywnych wrażeń. Podczas takiej wyprawy spotkasz wielu innych turystów, z którymi będziesz mógł współtworzyć społeczność miłośników Velo Baltica.

 

Pobierz gpx i zobacz więcej na velomapa.pl

 

MARENA WELLNESS & SPA

Bistro Rowerek

 


Bistro Rowerek to nowa restauracja położna na nadmorskiej trasie Velo Baltica. Nasz lokal to miejsce, które dla jednych jest przystankiem w odkrywaniu smaków, uroków i atrakcji okolic Międzywodzia, a dla drugich numerem jeden na spotkania z przyjaciółmi lub rodziną.

 

To tutaj zjesz prawdziwą pizzę neapolitańską, która wypiekana jest w temperaturze 450°C tylko przez 60-90 sekund! A zatem co ją charakteryzuje? Już Ci odpowiadamy: delikatne, miękkie ciasto, o chlebowym zapachu i smaku, z płynącym, nie trzymającym się sztywno środkiem. Jest to pizza lekkostrawna i bogata w oryginalne włoskie smaki! Dodatkowo oferujemy klasyki kuchni międzynarodowej oraz lekkie przekąski.Ponadto fantazyjne drinki umilą Ci czas i zrobią na Tobie wrażenie! Napijesz się tutaj nie tylko najpopularniejszych drinków… mamy dla Ciebie autorskie propozycje! 

 

Gwarantujemy Tobie również swobodną i niepowtarzalną atmosferę w naszych fantastycznych wnętrzach.

 

Rozpocznij podróż do naszego Bistro Rowerek. Jesteśmy tu dla Ciebie i czekamy na Ciebie. Do zobaczenia przy wspólnym stole!


Zobacz nasze MENU

 

GALERIA

Bistro Rowerek

Dzięki projektowi
Szkolenia FAIR PLAY, którego staliśmy się częścią, możemy zaoferować organizację kompleksowego szkolenia z możliwością nawet 100% finansowania ze środków zewnętrznych!

ZOBACZ WIĘCEJ

Polityka Cookies

Ta strona używa plików Cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze

Dowiedz się więcej

Akceptujesz?

Tak