PL EN DE
Wesele Marzeń - Marena

MARE SPA

Podążaj za jedynym mistrzem – Naturą |Rembrandt|

Spa nad morzem

W Mare Spa dążymy do tego, aby zapewnić naszym gościom znacznie więcej, niż tylko wysokiej jakości usługi z zakresu wellness. Naszym celem jest stworzenie wyjątkowego, niezapomnianego, doświadczenia, którego efektem jest głęboka odnowa i rewitalizacja, na poziomie fizycznym i umysłowym. W naszym spa nad morzem wyjątkowo przyjazny i doświadczony zespół specjalistów w dziedzinie masażu, terapii manualnych, kosmetologii i pielęgnacji skóry dba o indywidualne potrzeby każdego gościa. Mare Spa to miejsce, w którym piękno, komfort, wiedza i indywidualne podejście łączą się, aby zapewnić naszym klientom dobre samopoczucie, witalność oraz zdrowie.

 

Zapraszamy!

 

Zespół Mare Spa

 

Spa


Mare Spa od samego początku współpracuje z jedną z najlepszych europejskich marek kosmetycznych. Firma Thalgo - bo o niej mowa – gości na naszych półkach od 2009 roku. Jesteśmy jej najstarszym ambasadorem i przedstawicielem w regionie. A owocem naszej długiej współpracy jest wysoki poziom świadczonych usług. Doświadczenie pracowników naszego spa oraz nowoczesne preparaty firmy Thalgo stosowane w kosmetykach przekładają się na wspaniałe efekty zabiegów i zadowolenie naszych gości

Szeroki wachlarz zabiegów nawilżająco – regenerujących, masaże lecznicze i rozluźniające spełnią indywidualne wymagania każdego z gości. Kosmetyki oparte na algach, wyciągach z egzotycznych roślin i naturalnych olejkach eterycznych sprawią, iż ciało poczuje przyjemne odprężenie, a skóra odzyska młodzieńczy blask.

Dla gości ceniących sobie naturalność i najwyższą jakość kosmetyków przygotowaliśmy ofertę firmy Alqvimia. Jej ekskluzywne i naturalne olejki, znane w całej europie, gwarantują najwyższą jakość i wspaniałe doznania aromatoterapeutyczne. Szeroka gama zapachów, jakie oferuje alqvimia, pozwala dobrać odpowiedni aromat dostosowany do potrzeb danego pacjenta. Wybranie odpowiedniego zapachu pozwoli zniwelować stres, odprężyć ciało lub pobudzić je do działania i tchnąć „nowe życie” w każdą komórkę organizmu

Dlatego właśnie Mare Spa cieszy się uznaniem nawet najbardziej wymagających gości.

 

Pobyt w Marena Wellness & Spa jest całkowicie bezpieczny zarówno dla przyszłej mamy jak i dla jej dziecka. W razie chęci skorzystania z zabiegów w Mare Spa przez przyszłą mamę, uprzejmie prosimy o przedłożenie zaświadczenia lekarskiego o braku przeciwwskazań do przeprowadzenia zabiegów kosmetyczno-pielęgnacyjnych.

 

Godziny otwarcia Mare Spa:
Strefa Aqua : 09:00-21:00
Strefa saun: 09:00-12:00 oraz 16:00-21:00 


Przerwa techniczna w strefie Aqua

PONIEDZIAŁKI | WTORKI | ŚRODY | CZWARTKI w godzinach 12:00-13:00


Wszystkich Gości, którzy nie korzystają z noclegu w naszym obiekcie, prosimy o telefoniczne dokonywanie rezerwacji w strefie Aqua..

 

Mare Spa 

T: +48 91 322 13 62

T: +48 607 144 935

M: wellness@marenaspa.pl

MARE SPA

Program lojalnościowy

GALERIA

Mare Spa

Dzięki projektowi
Szkolenia FAIR PLAY, którego staliśmy się częścią, możemy zaoferować organizację kompleksowego szkolenia z możliwością nawet 100% finansowania ze środków zewnętrznych!

ZOBACZ WIĘCEJ

Polityka Cookies

Ta strona używa plików Cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze

Dowiedz się więcej

Akceptujesz?

Tak