PL EN DE

EVENTY

Oferta dla grup

POBIERZ OFERTĘ W FORMACIE PDFMARENA WELLNESS & SPA TO WYMARZONE MIEJSCE NA PREZENTACJĘ

 

Oferta marena

 

Czy szukasz idealnego miejsca na prezentację?

Jeśli szukacie Państwo odpowiedniego miejsca na zaprezentowanie siebie, swojej firmy, swoich produktów to położony w pięknej i cichej okolicy na Wyspie Wolin obiekt wypoczynkowy Marena Wellness & Spa będzie idealnym wyborem.

Zespół wykwalifikowanych pracowników codziennie czuwa na tym, aby wszystkie, często równolegle prowadzone spotkania w salach konferencyjnych, odbywały się na najwyższym możliwym poziomie. Dbamy o to, aby nasi Goście czuli się wyjątkowo. Nie jest to naszym celem, jest to naszą misją.

Czy wiesz, że Marena ma ofertę dla Ciebie?

Organizując prezentację swojego produktu w naszym obiekcie - np. pokazu samochodowego, który stanowi bardzo efektowną i efektywną formę reklamy - Dla grupy min. 50 osób gwarantujemy w prezencie:

 

  • salę konferencyjną z pełnym wyposażeniem
  • parking dla wszystkich Gości
  • wodę mineralną podczas konferencji
  • 10% rabatu na noclegi dla Gości

W celu uzyskania dodatkowych informacji lub dokonania rezerwacji prosimy o kontakt z działem marketingu:

event-plan@marenaspa.pl

 

 

Marena Wellness & Spa


Wygodna infrastruktura, bogate wyposażenie konferencyjne i szeroki wachlarz usług dodatkowych sprawiają, że przygotujemy atrakcyjną ofertę dla każdego. Opowiedz nam o swoich oczekiwaniach, a my zadbamy i stworzymy unikalny produkt dla Ciebie.

Dzięki projektowi
Szkolenia FAIR PLAY, którego staliśmy się częścią, możemy zaoferować organizację kompleksowego szkolenia z możliwością nawet 100% finansowania ze środków zewnętrznych!

ZOBACZ WIĘCEJ

Polityka Cookies

Ta strona używa plików Cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze

Dowiedz się więcej

Akceptujesz?

Tak