Bistro Rowerek - Marena | Międzywodzie
PL EN DE

KULINARIA

Bistro Rowerek"ŻYCIE TO PODRÓŻ”… WYBIERZ MALOWNICZĄ TRASĘ NADMORSKĄ I ZATRZYMAJ SIĘ W NASZYM BISTRO


Bistro Rowerek to nowa restauracja na mapie Pomorza Zachodniego. Nasz lokal to miejsce, które dla jednych jest przystankiem w odkrywaniu smaków, uroków i atrakcji okolic Międzywodzia, a dla drugich numerem jeden na spotkania z przyjaciółmi lub rodziną.


To tutaj zjesz prawdziwą pizzę neapolitańską, która wypiekana jest w temperaturze 450°C tylko przez 60-90 sekund! A zatem co ją charakteryzuje? Już Ci odpowiadamy: delikatne, miękkie ciasto, o chlebowym zapachu i smaku, z płynącym, nie trzymającym się sztywno środkiem. Jest to pizza lekkostrawna i bogata w oryginalne włoskie smaki! Dodatkowo oferujemy klasyki kuchni międzynarodowej oraz lekkie przekąski.Ponadto fantazyjne drinki umilą Ci czas i zrobią na Tobie wrażenie! Napijesz się tutaj nie tylko najpopularniejszych drinków… mamy dla Ciebie autorskie propozycje! 


Gwarantujemy Tobie również swobodną i niepowtarzalną atmosferę w naszych fantastycznych wnętrzach.


To idealne miejsce na organizację komunii, chrzcin, urodzin, jubileuszy i wesel w wyjątkowym klimacie. Jesteśmy tu dla Ciebie i czekamy na Ciebie. Poznaj nasze menu i baw się dobrze! Do zobaczenia przy wspólnym stole!


Zarezerwuj stolik: tel. 695 050 053

GALERIA

Bistro Rowerek

Dzięki projektowi
Szkolenia FAIR PLAY, którego staliśmy się częścią, możemy zaoferować organizację kompleksowego szkolenia z możliwością nawet 100% finansowania ze środków zewnętrznych!

ZOBACZ WIĘCEJ

Polityka Cookies

Ta strona używa plików Cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze

Dowiedz się więcej

Akceptujesz?

Tak