Marena Wellness & Spa to ośrodek, hotel przyjazny Rodzinie
PL EN DE

DZIECI

Carpe diem

W Marena Wellness & Spa każdy bawi się świetnie. Podczas, gdy Państwo korzystają z dobrodziejstwa relaksujących rytuałów w Spa lub odprężają się w jacuzzi, Państwa pociechy podróżują po krainie zabawy w Kąciku Urwisa.

Specjalnie dla najmłodszych stworzyliśmy pokój zabaw z wieloma atrakcjami. Gry, zabawki, miejsce do rysowania, kącik telewizyjny oraz opieka animatora zapewnią niezapomnianą i bezpieczną rozrywkę. W naszym ogrodzie do dyspozycji dzieci oddajemy plac zabaw z wieloma atrakcjami.

Dziecko jest dla nas Gościem wyjątkowym – doceniła to kapituła ogólnopolskiej akcji „Hotel Przyjazny Rodzinie”, przyznając nam maksymalną notę 5-ciu słoneczek oraz specjalną nagrodę za „Najlepszy ośrodek wypoczynkowy dla rodziny”. Dbamy o to, aby pobyt w Marena Wellness & Spa wszyscy wspominali wyjątkowo.HPR 2016/2017

DZIECI

Gra online

Puzzle wymyślił w 1763 roku John Spilsbury, londyński grawer i kartograf. Początkowo układanie puzzli miało ułatwić naukę geografii. Spilsbury naklejał drukowane mapy na cienkie deski z mahoniu i rozcinał całość wzdłuż granic państw.

Ta forma pomocy naukowych rozprzestrzeniła się w całej Anglii i stosowana była także do nauczania innych przedmiotów. Na początku XX wieku  zaczęto maszynowo wykrawać elementy, co pozwoliło obniżyć koszty i spopularyzować tę formę rozrywki.

Dzięki projektowi
Szkolenia FAIR PLAY, którego staliśmy się częścią, możemy zaoferować organizację kompleksowego szkolenia z możliwością nawet 100% finansowania ze środków zewnętrznych!

ZOBACZ WIĘCEJ

Polityka Cookies

Ta strona używa plików Cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze

Dowiedz się więcej

Akceptujesz?

Tak