Marena Wellness & Spa to ośrodek, hotel przyjazny Rodzinie
PL EN DE

DZIECI

Carpe diem

W Marena Wellness & Spa każdy bawi się świetnie. Podczas, gdy Państwo korzystają z dobrodziejstwa relaksujących rytuałów w Spa lub odprężają się w jacuzzi, Państwa pociechy podróżują po krainie zabawy w Kąciku Urwisa.

Specjalnie dla najmłodszych stworzyliśmy pokój zabaw z wieloma atrakcjami. Gry, zabawki, miejsce do rysowania, kącik telewizyjny oraz opieka animatora zapewnią niezapomnianą i bezpieczną rozrywkę. W naszym ogrodzie do dyspozycji dzieci oddajemy plac zabaw z wieloma atrakcjami.

Dziecko jest dla nas Gościem wyjątkowym – doceniła to kapituła ogólnopolskiej akcji „Hotel Przyjazny Rodzinie”, przyznając nam maksymalną notę 5-ciu słoneczek oraz specjalną nagrodę za „Najlepszy ośrodek wypoczynkowy dla rodziny”. Dbamy o to, aby pobyt w Marena Wellness & Spa wszyscy wspominali wyjątkowo.HPR 2016/2017

DZIECI

Gra online

Puzzle wymyślił w 1763 roku John Spilsbury, londyński grawer i kartograf. Początkowo układanie puzzli miało ułatwić naukę geografii. Spilsbury naklejał drukowane mapy na cienkie deski z mahoniu i rozcinał całość wzdłuż granic państw.

Ta forma pomocy naukowych rozprzestrzeniła się w całej Anglii i stosowana była także do nauczania innych przedmiotów. Na początku XX wieku  zaczęto maszynowo wykrawać elementy, co pozwoliło obniżyć koszty i spopularyzować tę formę rozrywki.

MARENA WELLNESS & SPA

PROCEDURY OCHRONY DZIECI

Mając na uwadze treść wytycznych Organizacji Narodów Zjednoczonych w zakresie biznesu i praw człowieka, uznając istotną rolę biznesu w zapewnieniu poszanowania praw dzieci, w szczególności prawa do ochrony ich godności i wolności od wszelkich form krzywdzenia, oraz postanowienia ustawy z dnia 13 maja 2016 r. o przeciwdziałaniu zagrożeniom przestępczością na tle seksualnym i ochronie małoletnich ( Dz. U. z 2023 r. poz. 1304 z późn. zm.) Przedsiębiorstwo Produkcyjno- Usługowo- Handlowe Karelma sp. z o.o. z siedzibą w Międzywodziu prowadzące obiekt MARENA WELLNESS & SPA przyjmuje niniejszy dokument jako wzór zasad i procedur w przypadku podejrzenia, że dziecku, które przebywa w MARENA WELLNESS & SPA, dzieje się krzywda oraz zapobiegania takim zagrożeniom.

Dzięki projektowi
Szkolenia FAIR PLAY, którego staliśmy się częścią, możemy zaoferować organizację kompleksowego szkolenia z możliwością nawet 100% finansowania ze środków zewnętrznych!

ZOBACZ WIĘCEJ

Polityka Cookies

Ta strona używa plików Cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze

Dowiedz się więcej

Akceptujesz?

Tak