PL EN DE
Wesele Marzeń - Marena

WESELA I EVENTY

Poradnik weselny

Poradnik weselny

Lokalizacja: Położony w sercu lasu, 150 metrów od szerokiej piaszczystej plaży obiekt Marena Wellness & Spa został stworzony do zaspokojenia Waszych najskrytszych pragnień. Nasz obiekt to harmonia nowoczesnego stylu pokoi i apartamentów, doskonałej kuchni i wspaniałego spa. Niezależnie od pory roku nasze otoczenie daje uroczą oprawę Waszej uroczystości.

Marena Wellness & Spa położona jest w Międzywodziu na wschodnim krańcu wyspy Wolin. Dogodny dojazd zapewnia położenie przy wojewódzkiej drodze numer 103 ze Świnoujścia do Kołobrzegu i krajowej drogi numer 3 ze Szczecina do Świnoujścia. Najbliższe międzynarodowe lotnisko znajduje się w Goleniowie |60km|.

Opis z czego składa się Marena: Marena Wellness & Spa składa się z trzech budynków Perła, Fala oraz Diuna, co daje duże możliwości zaaranżowania Waszej uroczystości. Szeroki wachlarz pokoi od ekonomicznych w budynku Diuna i Fala do pokoi o standardzie hotelowych w budynku Perła pozwolą na swobodne dostosowanie wydatków. Dysponujemy pomieszczeniami do zorganizowania przyjęcia na 30 osób jak również salą dla 200 osób. Ponadto, polecamy organizację zaślubin, przyjęcia lub poprawin w Altanie znajdującej się w naszym ogrodzie. W Altanie pomieści się około 100os.

Obsługa na najwyższym poziomie: organizując wesele w Marena Wellness & Spa otrzymujecie Państwo o wiele więcej niż tylko miejsce do organizacji przyjęcia dla rodziny i przyjaciół. Wasze szczęście to nasz priorytet. By sprostać Waszym wymaganiom zespół specjalistów zadba o nawet najmniejsze szczegóły. Możecie mieć pewność, że z nami wszystko przebiegnie bez zarzutu.

Elastyczność: menu oraz inne elementy tego dnia dopasujemy do specjalnych potrzeb. Możecie liczyć na to, że nie będziemy Wam nic narzucać i wysłuchamy wszelkie sugestie.

Płatność i warunki rezerwacji: Podpisanie umowy oraz wpłata zadatku w wysokości 30% szacowanych kosztów zabezpieczy termin wydarzenia. Cała kwota powinna zostać wpłacona na 7 dni przed przyjęciem. Jeżeli jednak wolicie dokonać płatności w dniu poprawin lub przelewem w ciągu 7 dni od zakończenia przyjęcia - postaramy dopasować się do Waszych możliwości.

Dzięki projektowi
Szkolenia FAIR PLAY, którego staliśmy się częścią, możemy zaoferować organizację kompleksowego szkolenia z możliwością nawet 100% finansowania ze środków zewnętrznych!

ZOBACZ WIĘCEJ

Polityka Cookies

Ta strona używa plików Cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze

Dowiedz się więcej

Akceptujesz?

Tak