PL EN DE
Wesele Marzeń - Marena

MARE SPA

Lokaloversi

Lokaloversi to nasi sąsiedzi i mili goście. Wiemy, jak bardzo cenią sobie nasz ośrodek –jak bardzo kochają te chwile beztroskich zabaw z dziećmi w naszej strefie aqua . Pamiętamy, jak cenią sobie te romantyczne kolacje w naszej restauracji , wieczory przy kawie i lampce wina w Vento Cafe & Lounge , uroczystości rodzinne, które dla nich organizujemy... Znamy się po imieniu i rozumiemy bez słów. Dajemy z siebie wszystko, bo mieć takich sąsiadów  i przyjaciół to marzenie każdego hotelarza i restauratora.

Dziękujemy !


Pobyt w naszym obiekcie jest całkowicie bezpieczny zarówno dla przyszłej mamy, jak i jej dziecka. Jeżeli chcą Państwo skorzystać z zabiegów w Mare Spa przeznaczonych dla przyszłej mamy, uprzejmie prosimy o przedłożenie zaświadczenia lekarskiego o braku przeciwwskazań do przeprowadzenia zabiegów kosmetyczno-pielęgnacyjnych


Godziny otwarcia dla Gości Mare Spa
Codziennie: 10:00- 20:00
Strefa saun: 09:00-12:00 oraz 16:00-21:00

Przerwa techniczna w strefie Aqua |poniedziałki|wtorki|środy|czwartki| w godzinach 12:00-13:00


Jednorazowe wejście na basen:
45 PLN +1 ręcznik w cenie os. dorosła - wejście bez ograniczeń czasowych
25 PLN dziecko do 12 roku życia - wejście bez ograniczeń czasowych

 

Z uwagi na troskę i wygodę Państwa pobytu w strefie aqua prosimy o dokonywanie rezerwacji telefonicznych w celu rezerwacji miejsca.

 

Mare Spa 

T: +48 91 322 13 62

M: wellness@marenaspa.pl

MARE SPA

Program lojalnościowy

GALERIA

Mare Spa

Dzięki projektowi
Szkolenia FAIR PLAY, którego staliśmy się częścią, możemy zaoferować organizację kompleksowego szkolenia z możliwością nawet 100% finansowania ze środków zewnętrznych!

ZOBACZ WIĘCEJ

Polityka Cookies

Ta strona używa plików Cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze

Dowiedz się więcej

Akceptujesz?

Tak