PL EN DE
Wesele Marzeń - Marena

LOKALIZACJA

NAWIGUJ

OFERTA

Pakiety pobytowe

Chwile dla Dwojga - grafika

Chwile dla Dwojga

3 dni od - 1 185zł

Pakiet 5=3 - grafika

Pakiet 5=3

5 dni od - 189zł

Pakiet 8=6 - grafika

Pakiet 8=6

8 dni od - 1 235zł

Pakiet Przyjazny Rodzinie - 3 noclegi - grafika

Pakiet Przyjazny Rodzinie - 3 noclegi

4 dni od - 665zł

Pakiet Przyjazny Rodzinie - 5 noclegów - grafika

Pakiet Przyjazny Rodzinie - 5 noclegów

6 dni od - 980zł

Zobacz wszystkie pakiety

Wymarzony

Hotel nad morzem

Każdy, kto marzy o wyjątkowym wypoczynku nad morzem – właśnie tutaj odnajdzie swą oazę spokoju. Wniepowtarzalnej nadmorskiej scenerii, wśród zieleni sosnowego lasu, dusza na nowo odnajdzie równowagę,a ciało stanie się lekkie i pełne życia.

 

Hotel nad morzem Marena Wellness & Spa dba o komfort i wygodę swoich Gości. Przygotowaliśmy dla nichnowocześnie wyposażone wnętrza, rozległe tereny wokół obiektu – doskonale nadające się jako tło dlawszelkiego rodzaju imprez plenerowych – przede wszystkim zaś postawiliśmy na bogatą paletę zabiegówpielęgnacyjno – odprężających. Naszym atutem jest kompleksowość usług hotelarskich, ponieważ opróczstandardu jaki oferują zwykle hotele nad morzem tej klasy, zapewniamy także rozkosze podniebienia wnaszej Velifiera Ristorante.

 

Naszym Gościom proponujemy komfortowe pokoje i apartamenty wraz z przestronną strefą saun, basenemoraz jacuzzi. Nastrojowe Mare Spa z szeregiem gabinetów zabiegowych to doskonały początek wieczoru,którego ukoronowaniem może być romantyczny wieczór przy lampce wina. Zaś naszych najmłodszych Gościzapraszamy do Kącika Urwisa oraz na plac zabaw zlokalizowany w naszym ogrodzie.

 

Wysoki standard ośrodka w połączeniu z pięknem i bogactwem przyrody zapewni Państwu możliwośćpełnego relaksu i zagwarantuje udane wczasy nad Morzem Bałtyckim. Zieleń drzew, kojący śpiew ptaków,łagodny szum fal i świeże morskie powietrze – oto, co czeka na Państwa na Wyspie Wolin.

marena marena - basen
marena - 5 marena - 6

MARENA

Poznaj nas

MARENA

Mare Spa

Ośrodek wypoczynkowy Marena Wellness & Spa od samego początku współpracuje z jedną z najlepszych europejskich marek kosmetycznych. Firma Thalgo - bo o niej mowa – gości na naszych półkach od 2009 roku. Jesteśmy jej najstarszym ambasadorem i przedstawicielem w regionie. A owocem naszej długiej współpracy jest wysoki poziom świadczonych usług. Doświadczenie naszych pracowników oraz nowoczesne preparaty firmy Thalgo stosowane w kosmetykach przekładają się na wspaniałe efekty zabiegów i zadowolenie naszych gości.

Mare Spa to również diagnostyka i terapia zgodna z zasadami medycyny wschodniej. Na jej podstawie oparte są nasze konsultacje z Gośćmi. Następnym krokiem jest badanie pulsu, systemu nerwowego i co najważniejsze równowagi energii Yin i Yang. To właśnie odpowiedni dobór zabiegu sprawia, że zaburzenia równowagi tych dwóch energii zostają wyrównane.
 
Dlatego właśnie Mare Spa cieszy się uznaniem nawet najbardziej wymagających gości.

 

Godziny otwarcia MareSpa:
Strefa Aqua : 09:00-21:00
Strefa saun codziennie : 13:00-20:00
Przerwa techniczna w strefie Aqua |poniedziałki| środy| czwartki| w godzinach 12:00-13:00

Dzięki projektowi
Szkolenia FAIR PLAY, którego staliśmy się częścią, możemy zaoferować organizację kompleksowego szkolenia z możliwością nawet 100% finansowania ze środków zewnętrznych!

ZOBACZ WIĘCEJ

Polityka Cookies

Ta strona używa plików Cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze

Dowiedz się więcej

Akceptujesz?

Tak